Skip to main content

Naše mise

Naše mise

Zdraví vaší rodiny je důležité pro vás i pro nás. Díky značce Lysol si přejeme vytvořit svět chráněný před choroboplodnými zároky způsobujícími nemoci díky misi "Prolomit řetězec infekce". Vzděláváním rodin nejen uklízet, ale také #chranitsvujdomov jsme se zavázali pomoct rodinám udržet jejich blízké v bezpečí a šírit zprávu, že zdravé návyky vedou ke zdravějšímu životu.

Co nás pohání

Lysol dbá o to, aby vaše rodina byla zdravá. Naše iniciativy jsou navrženy tak, aby podporovaly svět, kde jsou všichni chráněni před choroboplodnými zárodky.

Od podlahy, kde se vaše dítě plazí, přes jeho hračky, až po povrchy, kterých se dotkne, vám Lysol pomůže #chranitsvujdomov v každém koutu a povrchu, což z nich udělá #bezpečnéprodotyk, takže vaši blízcí budou vždy chráněni. Protože to, co je pro vás důležité, je důležité i pro nás.

 

Čistota – každý to vidí jinak

Vaše metody úklidu se liší od způsobu vašeho souseda nebo jeho sestry. Proto je důležité vědět, že „úklid“ neznamená dokonalost nebo organizaci, ale spíše bezpečí, zdraví a pohodlí. Lysol eliminuje 99,9 % bakterií a virů*.

Mikroorganismy všude kolem nás

Mikroorganismy jsou všude a usazují se na površích. Abyste s nimi bojovali každý den, musíte dezinfikovat a tím #chranitsvujdomov pravidelně.

 

Víme také, že zdraví vaší rodiny je vždy nejvyšší prioritou. Proto jsou naše výrobky bezpečné pro použití, a to i tam, kde si děti hrají, učí se a spí.

#chrantesvujdomov se značkou Lysol

Pamatujte, že pouze čištění nestačí k zajištění zdraví vašich blízkých. Musíte také dezinfikovat. My ze značky Lysol jsme odhodláni nabízet nejlepší řadu produktů, které vám pomohou chránit rodinu.

Fakta o površích v domácnosti pro maminky

Váš domov je váš ráj. Ale od tašek s potravinami přes hračky až po obuv se mikroorganismy mohou ve vaší domácnosti usazovat na různých površích. Proto je důležité, abyste tyto povrchy pravidelně čistili a dezinfikovali a zajistili tak jejich bezpečnost na dotek. Aby byl váš domov a  rodina vždy chráněna před choroboplodnými zárodky.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

*Lysol dezinfekční sprej: viry na tvrdých neporézních površích. Lysol dezinfekce na prádlo: Specifické viry - RSV virus, koronavirus způsobující přenosné onemocnění zažívacího traktu (TGE) a SARS-CoV-2 virus způsobující onemocnění covid-19, herpes simplex virus typ 1 a virus chřipky H1N1. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtete označení a informace o přípravku.